ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВИХІД НА НОВІ РИНКИ
Консалтинг

Консалтингове обслуговування

Успіх в аграрному бізнесі - це результат комплексного підходу, який передбачає постійний аналіз та удосконалення технологій, що використовуються. В рамках бізнес програми БРІДЖЕС було розроблено спеціальні пакети комплексного консалтингового обслуговування аграрних компаній. Ми пропонуємо річні програми по збільшенню ефективності виробництва м'ясного і молочного стада за рахунок вдосконалення раціонів відгодівлі, якості кормів, ветеринарного обслуговування, а також багатьох інших компонентів даного бізнесу. Розроблено програми підвищення врожайності сої, кукурудзи, пшениці, люцерни. Річні консалтингові пакети розроблені координаторами програми БРІДЖЕС спільно з Американськими експертами програми і реалізуються безпосередньо на фермі в тісній співпраці зі співробітниками компанії-клієнта. Як результат, компанія-клієнт отримує не тільки прибуток за рахунок удосконалення технологій, а й тренований штат, письмові рекомендації, які є інструкціями для роботи персоналу на ферма та можуть використовуватися як джерело для навчання нових членів колективу.

Маркетингові дослідження

Програма БРІДЖЕС спеціалізується на оцінці ринку певної продукції або сектора економіки, а також нішевих маркетингових дослідженнях. Дослідження виконуються на замовлення і є конфіденційними.

Робоча група складається з Американських експертів та Українських фахівців-випускників програм Ph.D. Американських Університетів, а також фахівців, які пройшли спеціальне стажування в США. Всі дослідження програми виконуються англійською мовою з подальшим перекладом на українську / російську мови.

За даним напрямку програма успішно працює з приватними компаніями-замовниками, з неурядовими організаціями, а також міжнародними донорами, такими як Американське Агентство Міжнародного Розвитку.

Тематики виконаних досліджень покривають такі ринки як лізинг сільськогосподарської техніки, виробництво зернових, виробництво цементу, виробництво і збут нішевих органічних продуктів, виробництво і споживання яловичини, зберігання і доопрацювання овочівницької продукції, а також ринок альтернативних видів енергії та багато інших. Серед замовників досліджень - організації зі США, України, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, а також країн Близького Сходу.

Розширення ринків збуту / Вихід на нові ринки

Програма пропонує широкий спектр послуг компаніям, які зацікавлені в розширенні ринків збуту своєї продукції, а також неурядовим організаціям і фондам, які реалізують проекти розвитку виробництва і збуту аграрної продукції. Серед успішних проектів програми - просування Грузинських виробників мандаринів на ринок України та Республіки Білорусь, просування українських переробників яловичини на ринок Грузії та інші.

facebook-like-logo-24