Сільське господарство - одна з найбільш привабливих сфер для інвестицій. Особливо, коли йдеться про аграрний сектор України. Великі площі родючого чорнозему, постійна тенденція зростання споживання сільськогосподарської продукції в світі, швидкий розвиток великих аграрних компаній на тлі високої рентабельності сектора - все це сприяє активізації зацікавленості як іноземних, так і місцевих інвесторів в українському агробізнесі.

Програма БРІДЖЕС успішно співпрацює з міжнародними компаніями і фондами, які зацікавлені інвестувати в аграрний сектор України або розширити свою присутність на цьому ринку, а також з комерційними компаніями та неурядовими організаціями, що вивчають поточну ситуацію або інвестиційний потенціал конкретного продукту або певного сектора аграрного виробництва, переробки або інфраструктури.

Маркетингові дослідження

Програма БРІДЖЕС спеціалізується на оцінці ринку певної продукції або сектора економіки, а також нішевих маркетингових дослідженнях. Дослідження виконуються на замовлення і є конфіденційними.

Робоча група складається з американських експертів та українських фахівців-випускників програм Ph.D. американських університетів, а також фахівців, які пройшли спеціальне стажування в США. Всі дослідження програми виконуються англійською мовою з подальшим перекладом на українську/російську мови.

У цьому напрямку програма успішно працює з приватними компаніями-замовниками, з неурядовими організаціями, а також міжнародними донорами. Серед замовників досліджень - організації зі США, Європи, України, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, а також країн Близького Сходу.

Розширення ринків збуту / Вихід на нові ринки

Програма пропонує широкий спектр послуг компаніям, які зацікавлені в розширенні ринків збуту своєї продукції, а також неурядовим організаціям і фондам, які реалізують проекти розвитку виробництва і збуту аграрної продукції. Серед успішних проектів програми – виведення американських компаній на український ринок, просування грузинських виробників на ринок України та Республіки Білорусь, просування українських переробників яловичини на ринки інших країн тощо.

Untitled-new

facebook-like-logo-24