Сучасний агроном

 

ОТРИМАННЯ СУЧАСНОЇ НЕУПЕРЕДЖЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВІД ОСНОВНИХ АГРОНОМІЧНИХ ШКІЛ США – ТЕПЕР ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ

Якщо Ви маєте бажання постійно підвищувати свій професійний рівень, своєчасно отримувати інформацію про результати американських досліджень в сфері агрономії, отримувати консультації провідних американських агрономів, приймати участь у професійних дискусіях – АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «СУЧАСНИЙ АГРОНОМ БРІДЖЕС» саме для Вас.

 
Програма призначена для професійних агрономів агрокомпаній та фермерських господарств.

 

АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «СУЧАСНИЙ АГРОНОМ БРІДЖЕС» – ЦЕ:

Американський підхід

АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІДХІД

Програма сфокусована на структуризації та вдосконаленні практичних знань українських агрономів та їхніх навичок роботи в полі, із урахуванням актуальності проблем та особливостей виробничих процесів в Україні. Програма розроблена з використанням комплексного підходу Integrated Crop Management approach (ICM), який використовується в США для підготовки агрономів.

 

Обмежена кількість учасників

 

ОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ

Невелика група з 20 учасників дозволить кожному обговорити свої питання та отримати консультації від американських колег.

 

 

10 ДНІВ ТРЕНІНГИ, ДИСКУСІЇ, ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

10 днів тренінгів

Тренінги Американської Програми «СУЧАСНИЙ АГРОНОМ БРІДЖЕС» згруповані у модулі із урахування сезонності, що дозволяє українським агрономам підвищити кваліфікацію без тривалого відриву від виробництва та суттєвих витрат. Виїзд у поле є важливим компонентом програми, адже дозволяє продемонструвати американські агрономічні підходи до ідентифікації хвороб та шкідників безпосередньо на рослинах та порівняти методи боротьби з ними.

ЕКСПЕРТИ КРАЩИХ АГРОНОМІЧНИХ ШКІЛ США

Експерти кращих агрономічних шкіл

Тренери Американської Програми «СУЧАСНИЙ АГРОНОМ БРІДЖЕС» — це американські агрономи, які мають докторську ступінь, працюють над агрономічними дослідженнями та підвищенням кваліфікації американських фермерів та агрономів. Команда експертів Програми БРІДЖЕС понад 10 років успішно співпрацює із українськими агрокомпаніями та фермерами над вирішенням агротехнологічних проблем вирощування сільськогосподарських культур та родючістю ґрунтів. У процесі підготовки програми, команда БРІДЖЕС провела дослідження ґрунтів у різних регіонах України, зібрала велику кількість питань, які ставлять українські аграрії американським агрономам під час консультаційних поїздок до США з БРІДЖЕС, для забезпечення максимально ефективного діалогу між учасниками Програми «Сучасний Агроном БРІДЖЕС» та Американськими експертами-тренерами.

ЧОМУ ПРОГРАМА КОРИСНА САМЕ ДЛЯ ВАС? ТОМУ ЩО ЦЕ:

  • поєднання тренінгів, інтерактивних дискусій та консультацій,

  • невелика група для забезпечення ефективного навчання,

  • зручний графік без відриву від виробництва в сезони польових робіт,

  • отримання американського досвіду без виїзду в США,

  • платформа для отримання нової інформації та обговорення її з колегами з України та США,

  • завжди нові теми,

  • можливість обговорити саме Ваші питання з американськими колегами,

  • а головне - можливість завжди бути найкращим в агрономії.

Logos

 

facebook-like-logo-24