В умовах зростаючої конкуренції виробники повинні шукати нові шляхи для збуту продукції та виходи на найкращі ринки. Діалог між усіма гравцями ринку - виробниками, мережами супермаркетів, асоціаціями, переробниками та фінансовими установами - це складний процес переговорів, результатом яких має стати взаємовигідне партнерство.

БРІДЖЕС проводить різноманітні заходи з метою налагодження зв’язків між потенційними покупцями та виробниками сільськогосподарської продукції, а також представниками інфраструктури аграного бізнесу:

  • Міжнародні конференції;
  • Торговельні форуми;
  • BtB зустрічі;
  • Торговельні місії;
  • Інвестиційні Форуми.

Такі заходи є платформою для прямих переговорів між фермерами та закупівельними організаціями, супермаркетами, кредитними установами. Виробники продукції мають змогу презентувати власну продукцію, виробничі потужності для укладання контрактів на постачання до мереж, переробних підприємств, та можливість отримати додаткове фінансування для розвитку власного бізнесу.

БРІДЖЕС успішно співпрацює з міжнародними компаніями та допомагає виробникам продукції вийти на міжнародні ринки та покращити продажі на внутрішньому ринку. Також на подібних зустрічах експерти презентують світові тенденції експорту, нові можливості та визначають, яка саме продукція матимете попит.

Через організацію інвестиційних форумів, програма БРІДЖЕС надає платформу для переговорного процесу між представниками потенційного інвестора, покупцями і місцевими компаніями. В рамках індивідуального обслуговування, програма допомагає інвесторам, виробникам та фінінсовим установам в ідентифікації та оцінці різних секторів виробництва з точки зору ефективності інвестицій та знайти потенційних клієнтів і покупців.

Якщо Вам цікаво більше дізнатись, як ви можете співпрацювати з нами щодо просування ваших товарів, послуг або клієнтів на нові ринки, звертайтесь до нас.

facebook-like-logo-24