soil logo 
   

Здоровий ґрунт - невід'ємна частина успіху у виробництві сільськогосподарських культур і основний актив будь-якої аграрної компанії, від фермерського господарства до міжнародного аграрного холдингу. Якщо Ваша компанія зацікавлена у збереженні або підвищенні родючості ґрунту, ефективному застосуванні добрив, отриманні більш високих врожаїв, програма БРІДЖЕС пропонує відбір та тестування ґрунту в Американській лабораторії в рамках проекту Ag Progress Project.

У 2011 році БРІДЖЕС провела опитування серед фермерів та агрономів США щодо найкращої, на їх думку, Американської лабораторії. Серед критеріїв були такі як адаптація підходів тестування до інших країн, участь у агрономічних дослідах, точність тестування та рекомендацій щодо внесення добрив, потужність, швидкість повернення результатів та інші. Лабораторія, яка була обрана за результатами опитування, увійшла до складу програми БРІДЖЕС.

 

laboratory Лабораторія програми БРІДЖЕС успішно працює в США вже понад 40 років та є лідером Американського ринку. Потужності лабораторії забезпечують швидке та якісне тестування більш ніж 100 тисяч зразків ґрунту на рік. В пік сезону тестування за 1 день обробляється близько 2 тисяч зразків ґрунту.
   
zametki zapiski ruchka1 Для зручності українських компаній результати тестування та рекомендації щодо внесення добрив видаються на двох мовах, англійській та українській, протягом 10 робочих днів після отримання ґрунту в офісі в Києві.
   

Більше інформації про лабораторію та тестування ґрунту дивіться на .

Дивіться також з лабораторії в США.

З метою оптимізації витрат аграрних компаній на добрива та підвищення родючості ґрунтів БРІДЖЕС пропонує:

  • Картування полів
  • Відбір ґрунту
  • Проведення повного розгорнутого тесту в лабораторії програми БРІДЖЕС в США
  • Надання результатів тестів та рекомендацій по внесенню добрив під окремі культури українською та англійською мовами
  • Розробка карт розподілу окремих елементів

Для компаній, які зацікавлені в підвищенні рівня кваліфікації агрономів, БРІДЖЕС додатково пропонує агрономічний супровід, який забезпечують провідні Американські агрономи, не пов’язані з компаніями, що продають техніку, насіння, добрива або засоби захисту рослин.

Протягом цілого року ми забезпечуємо якісні результати і Американський рівень обслуговування.

11

facebook-like-logo-24