АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ

АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІДХІД У ВИРОЩУВАННІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ. ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ STRIP-TILL НА СОЇ ТА КУКУРУДЗІ
ШТАТИ ПІВНІЧНА ДАКОТА, МІНЕСОТА ТА МІЧІГАН

Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: колектив компанії «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»
Долина Ред-Рівер західної Міннесоти та східної Північної Дакоти є найбільшим та основним регіоном виробництва цукрових буряків у США. Штат Мічиган, зазвичай, є третім за величиною площ посівів цукрових буряків та має аналогічну систему виробництва, зважаючи на кліматичні розбіжності, тобто більш високі температури взимку.

На полях фермерів із кооперативів Північної Дакоти, команда дирекції рослинництва «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» провела огляд та обговорення питань застосування техніки на вирощуванні сої та кукурудзи, особливостей застосування технології Strip-till та процес переходу від звичайного обробітку ґрунту на Strip-till технологію.

Учасники поїздки BRIDGES відвідали Департамент патології рослин Університету Північної Дакоти (NDSU). Група ознайомилась із результатами з дослідних ділянок та теплиць Університету Північної Дакоти, де проводять дослідження по Rhizoctonia та Cercospora.

Доктор Мохаммед Хан із колегами під час презентації ознайомили команду «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» із сучасним виробництвом цукрових буряків у США, поділились досвідом та взяли участь в обговоренні різних аспектів вирощування цукрових буряків.


ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»