АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Ефективне Вирощування Лохини, штат Мічиган, США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: представники компаній «Глобал Беррі Трейд» та "Тризуб Альянс".
Багаторічний досвід вирощування лохини в США зумовив розвиток високоефективного виробництва цієї ягоди в конкурентних умовах.

Штат Мічіган є лідером у виробництві лохини в США по кількості тон виробленої ягоди на рік. Тут на 21 000 акрів землі вирощують 30 різних видів лохини.

Ягоди лохини продають як свіжими, так і у замороженому вигляді, а також використовують для виробництва джемів, соків, йогуртів та іншої продукції.

Учасники поїздки BRIDGES ознайомились з усіма аспектами вирощування ягоди у штаті Мічіган, включаючи особливості виробництва органічної ягоди.

Під час поїздки група відвідала розсадники, плантації, дослідні центри, пакувальний комплекс, ознайомилась з новими сортами лохини, адже саме Університет штату Мічіган є автором багатьох сортів цієї ягоди, які відомі в усьому світі.

Учасники поспілкувалися з провідними спеціалістами дорадчого центру Університету з питань підбору сортів, вибору ділянки для плантації, вимог до води, захисту рослин від шкідників та хвороб та інших нагальних питаняь, з якими виробники лохини стикаються в процесі виробництва.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»