АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Ефективне виробництво зернових, дрібних зернових та олійних культур, провінція Манітоба, Канада
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: представники українських компаній та фермерських господарств Київської, Харківської та Хмельницької областей
Сільськогосподарські землі займають приблизно 7% Канади. Більше трьох четвертих цієї площі, що використовується для вирощування сільськогосподарських культур, розташоване в провінціях центрального заходу країни. Ці провінції вирощують, в основному, пшеницю, одним з найбільших світових виробників якої і є Канада.

Найбільші провінції виробники зернових в Канаді це Саскачевань, Альберта, та Манітоба. Південна Манітоба має клімат та ґрунт для вирощування широкого спектру сільськогосподарських культур, але зернові, такі як пшениця та ячмінь, та олійні, переважають.

В рамках агробізнеспоїздки з BRIDGES, група відвідала господарства, що займаються вирощуванням кукурудзи, сої та пшениці із застосуванням різних технологій обробки ґрунту (глибоке рихлення, дискування, міні-тіл, стріп-тіл, ноу-тіл та вертикальний тіл).

Учасники поїздки ознайомилися з повним циклом виробництва цих трьох культур, починаючи з підбору насіння та підготовки ґрунту, та закінчуючи збором врожаю та післяврожайним до робітком.

Майже всі господарства, що увійшли до програми поїздки, використовують новітні технології точного землеробства, такі як, наприклад, інструмент з контролем руху (CTF – controlled traffic farming). Під час зустрічей із фахівцями, українські аграрії обговорили питання підходів до обробки грунту, використання Zero-till, питання застосування точного землеробства у вирощування кукурудзи, сої та пшениці, обмінялися досвідом використання системи CTF на господарстві.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»