АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Застосування технологій точного землеробства у виробництві зернових та олійних, штат Огайо , США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: колектив компанії «Індустріальна Молочна Компанія» («ІМК»)
Ринок засобів для точного землеробства в Північній Америці становив 1,7 мільярда доларів в 2018 році, як передбачається, до 2023 року він зросте до 3,02 мільярда доларів.

США лідирують на ринку в регіоні завдяки наявності багатьох ключових виробників обладнання по точному землеробству та високій технологічній обізнаності. Точне землеробство в США швидко прогресує і, ймовірно, продовжить розширюватися, оскільки все більше виробників бачать цінність у технологіях, що розвиваються, та в їх результатах.

Близько 80% аграріїв у США, що мають у володінні понад 1 тис. га площ, використовують GPS-управління тракторами, від 70 до 80% застосовують картографування продуктивності полів. Від 30 до 40% виробників використовують технології змінних норм внесення добрив, насіння або ЗЗР.

Мета точного землеробства - допомогти фермерам прийняти точні рішення та збільшити прибутковість виробництва шляхом оптимального використання ресурсів.

Під час консультаційної агробізнеспоїздки з BRIDGES колектив ІМК зустрівся з провідними спеціалістами з точного землеробства штату Огайо, ознайомився з результатами досліджень в напрямку використання точного землеробства при виробництві сої та кукурудзи, відвідав ферми, дослідні ділянки Університету штату Огайо, лабораторію тестування грунту та компанії, що надають послуги з картування та внесення добрив.
Група відвідала фермерські господарства, що застосовують технології точного землеробства та використовують різні технології обробітку ґрунту — глибоке рихлення, дискування, міні-тіл, стріп-тіл, ноу-тіл та вертикальний тіл. Разом з фермерами та агрономами штату, учасники поїздки обговорили агрономічні питання, а також питання економічної доцільності застосування технологій точного землеробства в США та Україні.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»