АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
ЗЕРНОВИЙ АГРОБІЗНЕС БРАЗИЛІЇ
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: представники українських аграрних компаній, фермерських господарств та виробники агрохімії
Бразилія є одним зі світових лідерів з виробництва сої та кукурудзи. Тому, з 29 січня по 6 лютого, BRIDGES організував консультаційну поїздку «Зерновий Агробізнес Бразилії» для представників українських агрокомпаній, задля обміну досвідом та впровадження нових технологій у сфері виробництва, переробки, управління агробізнесу.

Консультаційна поїздка BRIDGES до Бразилії була сконцентрована в регіоні Мату-Гросу, який спеціалізується на інтенсивному вирощуванні кукурудзи та сої. Програма поїздки включала візити та спілкування з найбільш ефективними фермерами (5-15 тис. га) та менеджментом агрохолдингів (50—100 тис. га). Менеджмент кращих агрокомпаній Бразилії поділився власним досвідом в організації виробництва та технології вирощування та переробки сої та кукурудзи.

Перевірені на практиці технології збереження вологи на поверхні ґрунту, нові тенденції у вирощуванні та зберіганні сої та кукурудзи, співпраця агрокомпаній з диллерами, трейдерами, дослідними станціями, страховими компаніями, а також з іншими фермерами у відстоюванні власних інтересів – все це учасники поїздки змогли побачити та обговорити зі своїми бразильськими колегами.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»