ПРО НАС
BRIDGES є успішним продовженням Американської програми «Фермер - Фермеру», яка з 1994 по 2008 роки фінансувалася Американським Агентством Міжнародного Розвитку (USAID). BRIDGES – це результат ефективної реалізації державної Американської програми в Україні, яка стала основою для створення успішної консалтингової групи.


BRIDGES засновано в 2008 році з метою стимулювання розвитку високоприбуткового аграрного бізнесу за допомогою впровадження передових Американських технологій у сфері виробництва, переробки, управління, маркетингу і логістики сільськогосподарської продукції, а також у сфері агрострахування, агрокредитування та біржової торгівлі та державного управління.
BRIDGES сьогодні – це консультаційна група, що об'єднує Аграрний Дорадчий Центр в Україні, лабораторію тестування ґрунту в США та понад 100 Американських експертів в усіх сферах агробізнесу та його інфраструктури.
Основним завданням BRIDGES є підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємств агробізнесу та його інфраструктури, розвиток торгівельних відносин, удосконалення системи державного регулювання агросектору
Business
Reseach
Innovation
Development
Growth
Education
Success
ЦИФРИ
ПРО НАС
на ринку консалтингових послуг
агробізнес поїздок до США
клієнтів, що взяли участь в агробізнес поїздках до США
консалтингових проектів в агробізнесі
З
2008
року
1000+
120+
150+
АГРАРНИЙ ДОРАДЧИЙ ЦЕНТР BRIDGES ЦЕ: