РОЗВИТОК МСП ТА ФІНАНСОВОГО СЕКТОРА
Спрямовуючи зусилля на підтримку сталого економічного розвитку в Україні та покращення конкурентоспроможності країни, Аграрний Дорадчий Центр BRIDGES співпрацює з USAID, USDA, американськими та українськими неурядовими організаціями, університетами та приватними підприємствами для надання технічної допомоги малим та середнім підприємствам (МСП). Наша діяльність та допомога МСП в основному зосереджені на таких сферах:
Покращення технології виробництва сільськогосподарських культур, що приводить до помітного поліпшення результатів діяльності МСП, таких як збільшення врожайності, прибутковості малого та середнього бізнесу, створення нових можливостей для працевлаштування, особливо для жінок та маргінальних груп з низьким рівнем доходів.

У цій сфері ми надаємо технічну допомогу та допомогу у передачі нових технологій сільськогосподарським підприємствам, кооперативам, виробничим об'єднанням, переробникам, постачальникам матеріалів та іншим підприємствам для підвищення рівня їх конкурентоспроможності до міжнародних стандартів та покращення стандартів якості продукції.

Протягом останніх восьми років, БРІДЖЕС провів понад 200 тренінгів для виробників фруктів, овочів, молочних продуктів та продуктів тваринництва, горіхів, зернових, олійних культур та інших сільськогосподарських виробників та переробників, а також надав численні індивідуальні консультації для сільськогосподарських виробників в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії та Азербайджані по всіх напрямках сільського господарства із залученням найкращих консультантів з США та України.
Розширення ринку та стимулювання експорту для МСП та покращення зв'язків між фермами, фермерськими організаціями, університетами та урядом.

Наприклад, Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС організував ряд торговельних місій та майданчиків, допомагаючи місцевим МСП просувати свою продукцію та встановлювати нові бізнес-зв'язки як з вітчизняними, так і міжнародними супермаркетами, підприємствами оптової та роздрібної торговлі, ринками та іншими потенційними покупцями.

БРІДЖЕС постійно співпрацює з МСП для покращення їх маркетингової діяльності та каналів збуту, що дозволяє їм успішно виходити на зовнішні ринки. З метою сприяння малим і середнім підприємствам у експорті їх продукції, БРІДЖЕС також допомагає впроваджувати стандарти HACCP, Global GAP та інші стандарти і сертифікації, необхідні для виходу на зовнішні ринки.

Після приєднання України до Угоди про вільну торгівлю з ЄС, БРІДЖЕС також надає допомогу фермерам та фермерським асоціаціям у процесі переходу до сучасних стандартів безпеки харчових продуктів та їх відповідності сучасним сертифікаційним вимогам.
Зміцнення українського фінансового сектору та доступ до фінансових ресурсів для МСП, що представляють сільськогосподарські та несільськогосподарські сектори економіки. БРІДЖЕС активно співпрацює з фінансовим сектором України, основну увагу приділяючи покращенню фінансових можливостей для малих та середніх підприємств.

БРІДЖЕС працює спільно з кредитними спілками, товарними біржами, банками та іншими представниками фінансового сектору. Наша діяльність включає в себе сотні спеціалізованих тренінгів, освітніх програм, бізнес-поїздок до США для всіх учасників фінансового ринку, а також допомогу у впровадженні найкращих міжнародних практик та законодавства тощо, що сприяє отриманню конкретних та відчутних результатів для українського середнього та малого бізнесу.
РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ:
1_Preview-min

Семінари з питань комерційного виробництва лохини.

Лохина (голубіка) стрімко увірвалась до столу українців як улюблена десертна ягода.

Спочатку ягоди з'явилися на прилавках одиничних преміум-магазинів столиці, а потім улюблений делікатес можна біло вже знайти навіть на полиці ринків рійонних центрів країни. Читати далі

1_preview-min (1)

Семінари з питань прибуткового виробництва овочів та черешні.

Експерти Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС (АДЦ BRIDGES) провели серію практичних тренінгів та семінарів з питань ефективних технологій вирощування овочів відкритого та закритого грунтів та черешні для виробників відповідних культур у Херсонській, Одеській, Миколаївській та Запорізькій областях. Читати далі

1_preview-min

Семінари та практичний тренінг з питань сучасних раціонів відгодівлі ВРХ та кіз.

Раціони відгодівлі мають критичне значення для обсягів надоів молока та його якості: саме такий висновок зробили експерти Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС (АДЦ BRIDGES) під час багаторічної роботи з компаніями-виробниками коров'ячого та козиного молока в Україні та США. Читати далі

1_Preview (1)

BRIDGES – PENN STATE: перший міжнародний науковий та бізнес саміт з біопалива в Україні

Триденний захід зібрав 125 учасників з 12 країн: України, США, Білорусі, Молдови, Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Китаю, Коста-Ріки та Саудівської Аравії.

Організаційним партнером АДЦ BRIDGES в США ставУніверситет штату Пенсильванія (Penn State University). Головним спонсором заходу став Благодійний фонд Воскобіників (Woskobs New Century Fund), США. Читати далі