АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Ефективне використання американської техніки в зерновому секторі Бразилії
Які підходи до виробництва та управління використувують бразильські аграрії? Яку техніку пропонує John Deere для компаній, що застосовують технології точного землеробства? Наскільки ефективна техніка John Deere в компаніях, що практикують No-Till? Як налагодити управління аграрною компанією, яка обробляє
майже 500 000 гектарів і вирощує зернові та олійні культури? Відповіді на всі ці питання отримали учасники двох агробізнес поїздок до Бразилії, що відбулися в рамках співпраці компанії John Deere та BRIDGES.

Наявність агрокомпаній різного розміру, великі відстані між виробником та портами, не ідеальні дороги та складна логістика - все це поєднує бразильських та українських виробників зернових та олійних культур. Саме тому в поїздках взяли участь представники керівних відділів одних із найбільших аграрних компаній України: Астарта, Агрікор, Кернел, Укралендфармінг, Росток-Холдінг та багато інших. У поїздках до Бразилії в рамках співробітництва John Deere та BRIDGES взяло участь 32 представника українських агрохолдингів та представників компанії John Deere.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»