АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Комерційне вирощування та переробка фундука, штат Орегон, США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: представника компаній з Київської, Одеської та Херсонської областей.
Майже весь фундук в США вирощують в штаті Орегон. Якість ґрунтів, достатня кількість опадів, помірні температури та сучасні інтенсивні технології, - це фактори, що забезпечують ідеальні умови для вирощування цієї культури.

З кожним роком спостерігається збільшення площ, що використовується для вирощування горіха. Така тенденція до збільшення обсягів виробництва фундука обумовлена високою вартістю горіха, та суттєвими досягненнями Американських науковців в сфері розробки нових сортів, стійких до фітофторозу, який раніше погрожував деревам та суттєво впливав на обсяги виробництва та якість кінцевого продукту.

Під час консультаційної поїздки BRIDGES учасники відвідали сучасні інтенсивні плантації фундука, ознайомились з технологіями вирощування, технікою та обладнанням, що використовується у виробництві та первинній доробці, а також поспілкувались з фермерами, агрономами та профільними спеціалістами дослідної станції дорадчої служби штату Орегон, яка має експериментальні сади фундука та надає практичні консультації місцевим виробникам горіхів.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»