АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Прибуткове вирощування лохини у високих тонелях, Мексика
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: українська компанія «Брусвяна» та представники компаній з вирощування ягід Республіки Білорусь
Впродовж останнього десятиліття Мексика стала лідером виробництва високоякісної лохини для ринку класа преміум. Майже вся лохина, вирощена в Мексиці, експортується в свіжому вигляді до Японії, Китаю та США. Чому саме Мексиканська лохина стала так до вподоби вибагливим споживачам? Яким чином Мексиканські виробники, в яких середній розмір господарств складає 8 – 10 гектарів, змогли вийти на міжнародний ринок та знайти покупців, які готові платити преміум ціну? Які технології допомагають збирати з 10-ти гектарів не меньш ніж 100 тон лохини преміум класа? Відповіді на ці та багато інших питань отримали учасники агробізнес поїздки BRIDGES до Мексики.

Під час поїздки група відвідала господарства, які займаються вирощуванням лохини та полуниці у високих тонелях, застосовуючи найновіші інтенсивні технології, дізналися про особливості технологій вирощування у високих тонелях, сортах, схемах поливу, живлення та збору врожаю. Група обговорили питання виробництва розсади шляхом черенкування, оглянули сортувальні і пакувальні потужності, а також дізналися багато цікавого про особливості розробки бренду/етикетки для продажу на преміум ринки.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»