АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Виробництво зернових культур з використанням підходів точного землеробства, штат Огайо, США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: представники компаній "Сігнет-центр", "Перше травня" і «Сад».
Під час консультаційної поїздки учасники ознайомились з новітніми розробками в сфері технологій точного землеробства та подивились результати використання даної технології в фермерських господарствах Огайо, що вирощують сою та кукурудзу.

Фотомоніторинг виконання польових робіт, переваги використання системи UAS, сезонна обробка даних, тестування грунту та інтерпретація результатів тесту та рекомендацій по внесенню добрив, застосування азотних добрив при технології обробки грунту Strip-till, переваги та недоліки технологій No-Till та Min-Till – це маленька частка тих питань, які обговорювались під час спілкування з фермерами та спеціалістами із точного землеробства.

Особливу уваги під час поїздки було приділено питанням економічної доцільності використання технологій точного землеробства у фермерських господарствах України.

Штат Огайо - один із штатів «кукурудзяного поясу» США. Штат лідирує по розробках у сфері технологій No-Till, Min-Till, Vertical-Till, Zone-Till та Strip-Till. Фермерські господарства, які відвідає група, займаються вирощуванням кукурудзи, сої та пшениці із застосуванням різних технологій обробки ґрунту.
В рамках програми поїздки BRIDGES Ви матимете змогу ознайомитися з повним циклом виробництва цих трьох культур, починаючи з підбору насіння та підготовки ґрунту, та закінчуючи збором врожаю та післяврожайним до робітком. Ви також зможете поспілкуватися з провідними американськими агрономами штату Огайо. Одна із ключових тематик даної програми - точне землеробство та етапи його впровадження у фермерських господарствах США, що спеціалізуються на вирощуванні сої, кукурудзи та пшениці.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»