АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Вирощування та переробка яблук, штат Мічиган, США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: колектив компанії «Гадзь Фарм»
Втрата російського ринку збуту суттєво вплинула на обсяги продажу вітчизняних яблук та негативно вплинула на їх ціну, а як результат – прибутки виробників.

Пошук нових іноземних ринків збуту яблук займає багато часу, виробники стикаються з проблемами конкуренції та протекционізму. Продаж продукції з доданою вартістю, наприклад перероблених яблук або яблук, що постачаються в не сезон, є одним із шляхів збільшення прибутковості в даному секторі, адже відкриває більше можливостей для виробників знайти ринки збуту.

Мічиган є одним із провідних штатів США по виробництву вишні, яблук, персиків, чорниці, інших фруктів та ягід. Зокрема, штат забезпечує третину від загального врожаю яблук в країні. Місцеві виробники фруктів використовують передові технології вирощування, боротьби зі шкідниками та збору врожаю.

Під час консультаційної поїздки з BRIDGES, колектив компанії «Гадзь Фарм» ознайомився з повною ланкою «виробництво-логістика-зберігання-переробка» яблук та отримав інформацію з багатьох питань, включаючи питання технології вирощування яблук для подальшого тривалого зберігання або переробки; організації логістики яблучного виробництва; організації процесу та технології зберігання яблук, переробки яблук на пюре.
Відвідуючи фермерські господарства та дослідні ділянки, учасники поїздки ознайомились з підготовкою садів до сезону плодоношення, методами обрізки дерев, сучасними підходами до захисту від заморозків, хвороб та шкідників.
Експерти галузі провели для українських виробників презентації з питань використання інтенсивних технологій у виробництві яблук та черешні, а також ознайомили з методами зберігання фруктів.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»