АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ
Вирощування зернових в посушливих умовах, штат Канзас, США
Учасники агробізнес поїздки BRIDGES: колектив компанії «Сігнет Холдінг»
Низькі температури взимку та суттєва нестача вологості влітку, робить технології вирощування зернових в Канзасі цікавими українським компаніям, адже Українськи виробники стикаються із схожими проблемами.

Під час консультаційної поїздки до Канзасу, керівний склад та менеджери виробничих підрозділів «Сігнет Холдінгу» ознайомилися з практичним застосуванням провідних американських технологій виробництва зернових культур як на зрошуваних сільськогосподарських угіддях, так і без зрошення.

Учасники поїздки також обговорили питання використанням елементів точного землеробства та управління родючістю ґрунту в процесі вирощування зернових.

Інтерпретація та застосування в агрономічній практиці результатів тестування грунту, створення та прикладне застосування історії полів з метою підвищення врожайності зернових культур, що вирощуються на зрошенні і без зрошення, оптимізація використання водних ресурсів на посушливих землях – всі ці та багато інших питань піднімались під час зустрічей з американськими фермерами, провідними спеціалістами компаній, що надають агротехнологічні послуги та агрономами лабораторії тестування ґрунту.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «АГРОБІЗНЕС ПОЇЗДКИ»