ТРЕНІНГИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ
BRIDGES – PENN STATE: ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ТА БІЗНЕС САМІТ З БІОПАЛИВА В УКРАЇНІ
Грудень, 2007
Триденний захід зібрав 125 учасників з 12 країн: України, США, Білорусі, Молдови, Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Китаю, Коста-Ріки та Саудівської Аравії.

Організаційним партнером АДЦ BRIDGES в США ставУніверситет штату Пенсильванія (Penn State University). Головним спонсором заходу став Благодійний фонд Воскобіників (Woskobs New Century Fund), США.

Результати наукових досліджень були представлені науковцями із Університету штату Пенсильванія, Державного університету штату Канзас, Центру блакитних стрічок (ООН), Київського національного аграрного університету, Житомирського, Вінницького, Львівського державних аграрних університетів, Таврійського державного агротехнологічним університетом (Мелітополь), Одеського сільськогосподарського університету, Харківського політехнічного університету, та Українською Національною академією наук.
З боку бізнеса в заході прийняли участь такі компанії як Монсанто Україна, Каргілл, CASE Україна, Райз, EnviTecBiogas AG, Eco Securities Ukraine, ТОВ «Біоком» та більш ніж 30 аграрних компаній-виробників зернових з усіх регіонів України.

Уряд був представлений учасниками з Міністерства палива та енергетики та Міністерства транспорту. В заході також прийняли участь Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). У заході взяли участь понад 30 фермерів виробників зернових з усіх регіонів України.

Саміт отримав величезну увагу та інтерес з боку громадськості. Учасники прийшли до висновку, що використання традиційного палива разом із біопаливом покращить енергозабезпечення та зменшить залежність від нафтових ресурсів. Вони також дійшли висновку, що біопаливо не слід розглядати як альтернативу традиційному паливу. Натомість біопаливо слід розглядати як доповнення, і виробники обох видів палива не повинні бути конкурентами. Подальший розвиток українського ринку біопалива можливий лише в тому випадку, якщо всі учасники енергетичного ринку об'єднають свої зусилля.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «СЕМІНАРИ ТА ТРЕНИНГИ»