ТРЕНІНГИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Семінари та практичний тренінг з питань сучасних раціонів відгодівлі ВРХ та кіз
Раціони відгодівлі мають критичне значення для обсягів надоів молока та його якості: саме такий висновок зробили експерти Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС (АДЦ BRIDGES) під час багаторічної роботи з компаніями-виробниками коров'ячого та козиного молока в Україні та США.

Саме тому в рамках співробітництва з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», низка семінарів була призначена питанням складанння раціонів відгодівлі для різних вікових груп тварин.

Під час семінарів експерти поділилися власними підходами до відгодівлі, інформацією щодо використання преміксів, заготівлі та зберіганні кормів.

Після семінару з раціонів відгодівлі кіз та овець, було організовано практичну консультацію з виїздом ко компанії «Зінка», одного з найвідоміших виробників козиного молока та молочної продукції в Україні.

Продукція «Зінки» відома і за межами України, адже компанія впроваджує найкращі світові виробничі практики та постійно працює над вдосконаленням технологій виробництва та переробки молока.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «СЕМІНАРИ ТА ТРЕНИНГИ»