ТРЕНІНГИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Семінари з питань комерційного виробництва лохини
Лохина (голубіка) стрімко увірвалась до столу українців як улюблена десертна ягода.Спочатку ягоди з'явилися на прилавках одиничних преміум-магазинів столиці, а потім улюблений делікатес можна біло вже знайти навіть на полиці ринків рійонних центрів країни.

Зростаючий попит на лохину стимулював закладку багатьох нових планацій в різних областях Украіни, але нестача досвіду вирощування лохини часто призводила виробників до розчарувань через неочікувано низьку врожайність або погані вкусові якості ягоди.

В рамках співпраці з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС ( АДЦ BRIDGES) провів низку семінарів та практичних консультацій з прибуткового вирощування лохини із залученнім американських екпертів, адже саме в Америці можна побачити плантації лохини, яким вже більше сорока років.
Особливу увагу Американські та Українські експерти АДЦ BRIDGES приділяли питанням підбору сортів, правильному вибору ділянки для ягоди, вимогам до якості води, ефективному використанню поливу, боротьбі із шкідниками.

До тренінгів АДЦ BRIDGES були залучені найкращі спеціалісти із штату Мічіган, адже саме звідти походить багато нових сортів лохини, які купляють для своїх плантаций українські виробники.

Кліматичні умови штату нагадують умови у деяких регіонах України,тому досвід місцевих агрономів був дуже цікавим для українських виробників. Окремий семінар було присвячено питанню вирощування органічної лохини.

Загалом, більш ніж 50 виробників лохини та потенційних інвесторів прийняли участь у семінарах та практичних тренінгах, присвячених вирощуванню цієї ягоди, що так швидко набула популярності в Україні.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «СЕМІНАРИ ТА ТРЕНИНГИ»