ТРЕНІНГИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ
Семінари з питань прибуткового виробництва овочів та черешні
Експерти Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС (АДЦ BRIDGES) провели серію практичних тренінгів та семінарів з питань ефективних технологій вирощування овочів відкритого та закритого грунтів та черешні для виробників відповідних культур у Херсонській, Одеській, Миколаївській та Запорізькій областях.

Саме ці області відомі як постачальники продукції овочівництва та садівництва для всієї країни та закордон. Заходи відбулися в рамках співпраці АДЦ BRIDGES з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Більш ніж 40 фермерів прийняли участь у семінарі з вирощування черешні. Багато питань до експертів стосувались підбору сортів, захисту від рінніх заморозків, подовження строків зберігання черешні.

Після семінару група відвідала інтенсивні черешневі сади одного з провідних виробників черешні та інших кісточкових культур в Херсонській області. Безпосередньо в саду були обговорені питання обрізки дерев та формування правильної крони, ефективного використання води на крапельному зрошенні та багато інших виробничих питань.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ФОТОЗВІТИ «СЕМІНАРИ ТА ТРЕНИНГИ»