ТРЕНІНГИ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ
СУЧАСНИЙ АГРОНОМ BRIDGES
19 - 22 лютого 2020 р.
В Києві з 19 по 22 лютого пройшов перший модуль програми підвищення кваліфікації агрономів «Сучасний Агроном BRIDGES», започаткованої Аграрним дорадчим центром БРІДЖЕС.

Агрономи-учасники програми, які беруть участь у програмі в 2020-го року ознайомились з американськими підходами в агрономії вирощування зернових.

Др. Гарольд Воттерс та Др. Марк Ліхт, практикуючі агрономи зі штатів Огайо та Айова, надали сучасну та неупереджену інформацію від основних агрономічних шкіл США.

Серед питань, що розглядалися впродовж першого модуля були питання родючості та збереження ґрунтів, живлення, управління виробничими ризиками.

Під час тренінгів група обговорювала принципи інтегрованого захисту рослин. Модуль поєднав в собі формати презентації та лекції, а також формат «питання- відповіді», які вже за традицією переходили у дискусії.
Другий модуль програми «Сучасний Агроном BRIDGES», пройде в червні 2020 року, під час якого, окрім теоретичної складової, заплановане проведення моніторингу шкідників на полях (польовий скаутинг), що дозволить продемонструвати американські агрономічні підходи до ідентифікації хвороб та шкідників безпосередньо на рослинах та порівняти методи боротьби з ними.
ФОТОЗВІТИ «СЕМІНАРИ ТА ТРЕНИНГИ»