РОЗВИТОК
ТОРГОВЕЛЬНИХ
ВІДНОСИН
Перший Торговельний Форум BRIDGES
Листопад 2017 р.
В рамках співпраці Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС (BRIDGES) та проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) відбувся відкритий діалог між представниками українських компаній-виробників сільськогосподарської продукції та закупівельників.

В заході прийняли участь більше ніж 90 представників компаній-виробників сільськогосподарської продукції та закупівельних організацій.

Покупці були представлені провідними мережами супермаркетів, оптовими ринками, трейдерами та організаціями, що займаються переробкою продукції.

Серед учасників були такі торговельні мережі, як BILLA, METRO Cash & Carry, VARUS, оптовий сільськогосподарський ринок «Фермер», а також Торгівельно-Промислова Палата України, IFC та кредитні установи, які є невід'ємною частиною інфраструктури аграрного виробництва.

Форум став платформою для прямих переговорів між закупівельними організаціями, супермаркетами, кредитними установами. Виробники продукції отримали інформацію щодо критеріїв відбору постачальників, процесу переговорів та ціноутворення.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО