РОЗВИТОК
ТОРГОВЕЛЬНИХ
ВІДНОСИН
ТОРГОВЕЛЬНА МІСІЯ США В УКРАЇНІ
Червень, 2016
Проведення торговельних місій є невід'ємною складовою діяльності Закордонної служби Міністерства Сільського Господарства США (USDA).

В 2016 році АДЦ BRIDGES став партнером в організації Торговельної Місії в Україну. Захід зібрав більш ніж 100 учасників, включаючи представників державних органів влади США та України та декілька десятків представників бізнесу обох країн.

Більше ніж 50 керівників українських компаній прийняли участь в переговорах з постачальниками американської продукції, які приїхали до України.

Під час перших двох днів Торговельної місії було проведено 87 ділових зустрічей. Деякі американські та українські компанії ініціювали окремі зустрічі, тож АДЦ BRIDGES організували проведення всіх необхідних додаткових зустрічей.

Серед українських компаній, що взяли участь у заході, були виробники сільськогосподарських культур, що зацікавлені в купівлі американської техніки, представники супермаркетів, оптових ринків, компаній-дилерів, переробники, імпортери, дистриб'ютори та інші підприємства-потенційні користувачі американської продукції.

Під час ділових зустрічей американські підприємства надавали детальну інформацію про свій продукт, обговорювали цінові пропозиції з потенційними українськими покупцями.
В рамках Торговельної місії, для делегації зі США АДЦ BRIDGES організував відвідування мережі супермаркетів Good Wine, METRO Cash & Carry та також ринку «Столичний», найбільшого оптового ринку в Україні. Делегація мала змогу оцінити якість, ціни, упаковку, різноманітність продукції та отримати іншу корисну інформацію про сільськогосподарські товари на українському ринку.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО