АМЕРИКАНСЬКИЙ ДОСВІД ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ НА ҐРУНТАХ РІЗНОГО ТИПУ
1-9 червня 2024 року
Агробізнес поїздка до США, штат Мічиган
Останнім часом овочевий ринок в Україні зазнав змін. Частина південних та східних регіонів України не можуть забезпечувати довоєнні обсяги виробництва овочів. Аграрні компанії та фермери, які зможуть успішно розширити або розпочати вирощування овочів в різних регіонах України, включаючи західні та центральні регіони, отримають додаткові можливості для розвитку та збільшення прибутків.

На численні запити фермерів та аграрних компаній України, американо-українська команда BRIDGES розробила нову унікальну програму консультаційної агрономічної поїздки до США: "Американський досвід вирощування овочів на ґрунтах різного типу".

Програма поїздки надає можливість детально вивчити багаторічний досвід найкращих овочевих господарств штату Мічиган, США, який входить в топ-5 штатів за обсягами виробництва овочів, і ґрунтово-кліматичні особливості якого наближені до умов України.

В рамках програми відбудуться візити в компанії з вирощування солодкого перцю, капусти, томатів, моркви та цибулі, спілкування з керівництвом та агрономами компаній, консультації експертів сільськогосподарської дорадчої служби штату Мічиган та багато іншого.

Для участі у поїздці натисніть на кнопку "Реєстрація" та заповніть форму:
ІНШІ НОВИНИ