Голос Українського Агробізнесу
Спеціальна ініціатива Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС та американських партнерів БРІДЖЕС для повоєнної та післявоєнної підтримки розвитку аграрного сектору України

БРІДЖЕС – USDA

Оцінка поточного стану виробництва та збуту зернових та олійних культур в Україні з метою визначення пріоритетних напрямків подальшої допомоги США Українському аграрному сектору в умовах неспровокованої агресії росії в Україні

Допомога міжнародних інституцій та Американського уряду зокрема, дозволила частині Українських аграріїв у 2022-му році отримати пільгові кредити, гранти, безкоштовні засоби захисту рослин. Але з продовженням бойових дій, необхідність підтримки аграрного сектору зростає.

Для подальшого реагування на виклики, з якими стикнувся аграрний сектор України, міжнародні партнери зацікавлені в отриманні інформації безпосередньо від самих аграріїв щодо поточного стану їх виробництва, очікувань від майбутнього сезону та пропозицій щодо найбільш ефективних напрямків подальшої міжнародної допомоги.

Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС надає можливість 300 компаніям – виробникам зернових та олійних стати частиною спільної ініціативи БРІДЖЕС та  USDA.

Для отримання форми, будь ласка, надішліть Ваш запит  за посиланням: Надіслати запит

 

БРІДЖЕС –  USDA

У вересні 2022 року, керівництво БРІДЖЕС та аграрні компанії – клієнти БРІДЖЕС були запрошені на зустріч з Міністром Сільського Господарства США Томас Вілсак (Thomas J. Vilsack, US Secretary of Agriculture). Зустріч відбулась в закритому форматі в приміщенні Міністерства Сільського Господарства США (USDA) в м. Вашингтон, США. Під час зустрічі українські аграрії мали змогу висловити свій погляд на ситуацію в аграрному секторі України та поставити питання Міністру.

Переглянути фотозвіт

 

БРІДЖЕС – George Washington University

У рамках спільної ініціативи БРІДЖЕС  та George Washington University (Університет Джорджа Вашингтона) 2 вересня 2022 року, в приміщенні Університету в м. Вашингтон, США, відбувся симпозіум, присвячений руйнівному впливу війни росії проти України на український аграрний сектор  “Russia’s War, the World’s Food: The Successes and Challenges of Ukrainian Agricultural Producers in the Midst of War”. До ініціативи БРІДЖЕС приєднались представники 11-ти аграрних компаній з України, які в рамках презентації БРІДЖЕС мали змогу поділитися власним досвідом ведення аграрного бізнесу в Україні під час війни з більш ніж 400 учасниками симпозіуму з 11-ти країн світу, які приєднались до події в форматах як офф-лайн так і он-лайн.

Переглянути фотозвіт