ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА МАСТИТУ В КОРІВ
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ
18 серпня відбувся
Поширення випадків маститу у дійних корів, яке спостерігіється в Україні, може бути спричинене стресом, отриманим тваринами в результаті бомбардувань українських ферм російськими військами. Проаналізувавши поточний стан тваринницьких ферм, ступінь впливу російської агресії на стан здоров'я тварин, та наявні в Україні ресурси (дотримання практик, наявність певних ветеринарних препаратів, забезпечення необхідною кількістю персонала для роботи з тавринами на фермах та ін.), команда Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС в партнерстві з Американськими експертами провела спеціальний он-лайн тренінг по питаннях профілактики та лікування маститу в Україні.
Вебінар провела Др. Памела Руж, Професор Державного Університету Штату Мічиган, США, провідний експерт з питань маститу та інших захворювань та проблем, спричинених діяльностю бактерій.

Др. Руж приймає безпосередню участь у консультуванні фермерів штатів Мічиган та Вісконсин, є автором багатьох наукових робіт з питань профілактики та лікування маститу, має великий міжнародний досвід проведення досліджень та надання практичних консультацій.
Онлайн тренінг було проведено в рамках спільної ініціативи Аграрного Дорадчого Центру БРІДЖЕС, Міністерства сільського господарства США та Державного Департаменту США.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ІНШІ НОВИНИ