ПЕРШИЙ АГРОНОМІЧНИЙ ФОРУМ BRIDGES
28 лютого 2020 р.
ВІДБУВСЯ
Перший Агрономічний Форум BRIDGES
«Агрономічні перспективи виробництва сої та кукурудзи в Україні»
28 лютого 2020 р м. Київ, Президент готель

Організатор: Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС (BRIDGES)

Роль агронома в зерновому виробництві за останні 10 років суттєво змінилась: в сучасному світі агроном має не тільки розумітися на технологіях виробництва культури, але й мати економічні знання для визначення доцільності використання того чи іншого препарату, планування сівозмін, розрахунку фінансової доцільності переходу з однієї технології виробництва на іншу. Агроном стає все більш досвідченим у використанні компьютерного обладнання та даних супутникових систем. Сучасна індустрія вирощування зернових формує свої вимоги до сучасного агронома.
Саме тому відразу після завершення першого модуля американської програми підвищення кваліфікації агрономів «Сучасний Агроном BRIDGES», що проходив в м. Київ з 19 по 22 лютого, BRIDGES провів в Україні Перший Агрономічний Форум, який відтепер стане традицією. Ініціативу підтримали спонсори: компанія Mas Seeds - провідний європейський виробник високоякісного насіння основних сільськогосподарських культур, та компанія UPL – виробник та постачальних засобів захисту рослин.
Керівник відділу агроконсалтингу та досліджень BRIDGES зробив загальний огляд ситуації на ринку виробництва сої та кукурудзи в світі, зупинився на тенденціях розвитку цієї індустрії, поділився результатами моделювання змін у структурі витрат українських агрокомпаній, які відбудуться після зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі в короткостроковій та довгостроковій перспективі.
Основними спікерами заходу були практикуючі агрономи зі штатів Огайо та Айова, члени керівної групи програми підвищення кваліфікації «Сучасний Агроном BRIDGES». Серед основних питань, що були обговорені під час форуму були сучасні тенденції в агрономії вирощування сої та кукурудзи та найближчі перспективи виробництва цих культур в США та Україні, сучасні тенденції в сфері обробітку ґрунту та оптимізація сівозмін в США, основні хвороби, шкідники та боротьба з ними.
Серед учасників Форуму були компанії які вже давно та успішно використовують американські технології на своїх господарствах. Своїм досвідом впровадження агротехнологій та термін їх окупності поділився керівник «Сігнет Холдінг» та головний агроном ТОВ «Агро Регіон Україні», компанії, яка в цьому році стала однією з учасників програми підвищення кваліфікації агрономів «Сучасний Агроном BRIDGES». Дуже приємно були чути високу оцінку якості та корисності програми для України.
Проблема зміни клімату та, як наслідок, необхідність адаптації гібридів до посушливих умов, була своєчасно піднята представником спонсора, компанією Mas Seeds. Представники компанії Mas Seeds, які були присутні на Форумі, відмітили, що участь у такому заході була корисною та цікавою для них, адже проблеми з якими стикаються виробники агро продукції стають все більше уніфікованими, як в Україні, так і у Франції, та в США.
Корисною була також інформація про нові продукти ЗЗР виробництва компанії UPL, представник якої презентувала новий гербіцид, який пропонує UPL, а також відповіла на чисельні запитання агрономів щодо іншої продукції компанії.
В Першому Агрономічному Форумі BRIDGES «Агрономічні перспективи виробництва сої та кукурудзи в Україні» прийняли участь більше 90 учасників – агровиробників та спеціалістів аграрної індустрії з України, США, Європи та Азербайджану. Форум спонукав до обговорень та великої кількості запитань від учасників до спікерів, та став своєрідним майданчиком для вирішення як глобальних, так і місцевих викликів, що постають сьогодні перед аграріями.
ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ІНШІ НОВИНИ