АМЕРИКАНСЬКИЙ ПІДХІД У ВИРОЩУВАННІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ.
ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ STRIP-TILL НА СОЇ ТА КУКУРУДЗІ

Штати Північна Дакота, Мінесота та Мічіган
Відбулася консультаційна поїздка
BRIDGES організував консультаційну поїздку до штатів Північна Дакота, Мінесота та Мічіган для ознайомлення клієнтів з американським підходом у вирощуванні цукрових буряків, а також застосування технології Strip-till на сої та кукурудзі.

На полях фермерів із кооперативів Північної Дакоти, команда дирекції рослинництва «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» провела огляд та обговорення питань застосування техніки на вирощуванні сої та кукурудзи, особливостей застосування технології Strip-till та процес переходу від звичайного обробітку ґрунту на Strip-till технологію.

Учасники поїздки BRIDGES відвідали Департамент патології рослин Університету Північної Дакоти (NDSU). Група ознайомилась із результатами з дослідних ділянок та теплиць Університету Північної Дакоти, де проводять дослідження по Rhizoctonia та Cercospora.

Доктор Мохаммед Хан із колегами під час презентації ознайомили команду «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» із сучасним виробництвом цукрових буряків у США, поділились досвідом та взяли участь в обговоренні різних аспектів вирощування цукрових буряків.

ЯК ЦЕ БУЛО В ФОТО
ІНШІ НОВИНИ