4 – 14 травня 2020
Джені Дюбуа, Ph.D., експерт з безпеки харчових продуктів, США

Вебінар «Організація та функціонування системи безпеки харчових продуктів на основі оцінки ризиків»
Аграрний дорадчий центр БРІДЖЕС (BRIDGES) спільно з Міністерством сільського господарства США (USDA) та Державним Департаментом Сполучених Штатів Америки продовжує ініціативу щодо сприяння впровадженню належних регуляторних практик в рамках угоди України з СОТ.

З 4 по 14 травня 2020 року було проведено вебінар «Організація та функціонування системи безпеки харчових продуктів на основі оцінки ризиків», який сприяє кращому розумінню основних принципів побудови та функціонування системи оцінки ризиків як стандарту СОТ та ролi лабораторій в цій системі.

Матеріали вебінару зосереджувались на наступних питаннях:

  • Методологія оцінки ризиків безпеки харчових продуктів,

  • Формування бази експертів для оцінки ризиків,

  • Оцінка ризиків при імпорті/експорті товарів,

  • Практичне завдання: «Реакція на спалах певної хвороби»
У вебінарі взяли участь співробітники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, регіональних державних лабораторій служби, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, експерти Швейцарсько-української програми "Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України" та Наукового центру превентивної токсикології харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України.
Реєстрація на вебінар здійснювалась через надсилання запиту на електронну адресу: office@bridges.com.ua

Запрошені та зареєстровані учасники взяли участь у вебінарі за наступним посиланням: https://youtu.be/w_P2Ibrw0HI

Для зареєстрованих англомовних учасників, участь у вебінарі за наступним посиланням:
https://youtu.be/sX9cc4UXiww
Фотозвіт з попереднього семінару з питань оцінки ризиків, що проводився в рамках спільної ініціативи USDA та АДЦ БРІДЖЕС:
25 жовтня в Києві BRIDGES спільно з Департаментом сільського господарства США (USDA) провели семінар «Системи оцінки ризиків та роль лабораторій в США та Україні».
ІНШІ ІНІЦІАТИВИ