02 липня 2021

Вебінар з питань CODEX ALIMENTARIUS
2 липня 2021 року Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС спільно з Міністерством Сільського Господарства США (USDA/FAS), провели он-лайн зустріч з питань Американського досвіду роботи офісу CODEX ALIMENTARIUS

У події взяли участь представники Міністерства Економіки, Міністерства Охорони Здоров'я, Міністерства Аграрної Політики та Продовольства, Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, представники CODEX ALIMENTARIUS в Україні, та інших державних органів влади.
Спікери вебінару - Кенет Лоури, Старший аналітик з міжнародних питань, CODEX США (Управління Заступника Міністра Торгівлі та Закордонних Справ у Галузі Сільського Господарства, США), та Сергій Колесник, представник CODEX Україна (ДП "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України") обговорили наступні питання:

Чому важливо дотримуватися CODEX

Важливість виконання зобов'язань, які взяв на себе уряд України при вступі до СОТ

Роль CODEX в США

Огляд ролі офісу CODEX у США, його функцій, відповідальності та повноваження

Фінансування діяльності CODEX

Як фінансується структура CODEX у США та чому важливо мати фінансування CODEX в рамках державної системи; які можливості надає фінансування експертам CODEX, включеним до державної системи, ті інші питання.

Досвід CODEX в Україні

Обговорення CODEX в Україні: CODEX в українській системі, хто відповідає за CODEX в Україні, яка його роль, обов'язки та повноваження. Як це фінансується в Україні.

Також, Ліна Доценко (к.е.н, директор BRIDGES) зробила анонс майбутньої презентації посібника з Максимально Допустимих Рівнів Залишків Пестицидів (Maximum Residue Limits (MRL))
ІНШІ ІНІЦІАТИВИ